چگونه در صفحه اول گوگل حضور پیدا کنیم؟

حضور در صفحه اول گوگل با استفاده از دو روش سئو (بهینه سازی سایت) و یا تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) صورت میگیرد. هر کدام از این تاکتیک ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند. در این مطلب نشان میدهیم که در شرایط کنونی کسب و کارتان کدام روش می تواند موثرتر باشد.

سئو

رتبه بندی گوگل براساس اعتبار سایتها نزد گوگل صورت میگیرد. در واقع موتور جستجوی گوگل بر اساس اینکه سایت ها در طول زمان برای کلمه کلیدی مورد نظر چقدر فعالیت مثبت داشته اند و صفحه مربوطه را به چه میزان به معیارهای مورد نظر گوگل برای یک صفحه فرود ایده آل نزدیک کرده اند، آنها را رده بندی می کند. در صورتی که وب سایت خود را به مرور بهینه سازی کرده و محتوای قویتر و کاربرپسندتری در آن تولید کنید، سنجشگرهای گوگل متوجه این تغییرات مثبت شده و در نتیجه افزایش رتبه سایت رقم می خورد.

حال سوال اینجاست که از نظر گوگل چه پارامترهایی مهم هستند و باید بر روی آنها تمرکز کرد. در ادامه به معرفی این عوامل می پردازیم.

محتوای قوی، خلاصه و جامع. سرعت بالای لود سایت، زیبایی بصری، استفاده از تصویر و فیلم در صفحات، به کاربردن لینکهای کاربردی و درست و بجا، تولید بک لینک برای سایت، تمرکز بر موضوع اصلی صفحه و عدم عنوان کردن مسائل غیرمرتبط و. عواملی هستند که در سئوی سایت شما و حضور در صفحه اول گوگل تاثیر بسزایی دارند.

تبلیغات در گوگل

شرکت گوگل برای آن دسته از سایتهایی که در صفحه اول گوگل حضور نداشته بازدید آنها کم است ابزاری معرفی کرده که با استفاده از آن ضعف سئوی خود را جبران کرده و با پرداخت هزینه به گوگل حضور موثری در صفحه اول داشته و به جذب مشتری بپردازند. اینکه گوگل ادوردز چیست و چگونه کار میکند بحث مفصلی دارد که در وبلاگ مسترادز به طور کامل شرح داده شده است. اما اگر به بخواهیم به اختصار توضیح دهیم باید بگوییم که تبلیغات کلیکی و پرداختی در گوگل با نام گوگل ادوردز انجام می شود که در طی آن سایتها با ایجاد اکانت گوگل ادوردز و شارژ اکانت (که معمولا بصورت دلار حواله انجام می شود) در واقع به گوگل اعلام میکنند که با وجود ضعف در سئو حاضر به پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل جهت حضور در صفحه اول هستند.


مسترادز گوگل ,صفحه ,حضور ,سایت ,ادوردز ,تبلیغات ,گوگل ادوردز ,گوگل حضور ,پرداخت هزینه ,صورت میگیرد ,بهینه سازی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویرایش pes مرجع تخصصی دانلود فیلم ایرانی و خارجی الان بخر تحویل بگیر فلزیاب دفینه | مهندسان معدن یاب اطراف من بررسی دستگاه های اندازه گیری برق و الکترونیک رنجر گیم-هرآنچه نیاز داشته باشید بلاگ و روزمره ها اژدهای قرمز موسيقي به سبك شما سوپرایرانی ogle chrome download free windows 7 setup دانلود املا درس باغچه اطفال اعلام نتایج نفرات برتر ازمون گاج دانلوداهنگ سردای عصبی عمونموبرید کلاغ خواست راه رفتن کبک رایاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد عجوانی شیرین پس از باران رمان.هوسي.در.گذشته انشااززبانخورشیدبنویسید دانلودرمانهای مریم طاهری ازاد تصویری صفحه 55 نوشتاری هفتم