چگونه در صفحه اول گوگل حضور پیدا کنیم؟

حضور در صفحه اول گوگل با استفاده از دو روش سئو (بهینه سازی سایت) و یا تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) صورت میگیرد. هر کدام از این تاکتیک ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند. در این مطلب نشان میدهیم که در شرایط کنونی کسب و کارتان کدام روش می تواند موثرتر باشد.

سئو

رتبه بندی گوگل براساس اعتبار سایتها نزد گوگل صورت میگیرد. در واقع موتور جستجوی گوگل بر اساس اینکه سایت ها در طول زمان برای کلمه کلیدی مورد نظر چقدر فعالیت مثبت داشته اند و صفحه مربوطه را به چه میزان به معیارهای مورد نظر گوگل برای یک صفحه فرود ایده آل نزدیک کرده اند، آنها را رده بندی می کند. در صورتی که وب سایت خود را به مرور بهینه سازی کرده و محتوای قویتر و کاربرپسندتری در آن تولید کنید، سنجشگرهای گوگل متوجه این تغییرات مثبت شده و در نتیجه افزایش رتبه سایت رقم می خورد.

حال سوال اینجاست که از نظر گوگل چه پارامترهایی مهم هستند و باید بر روی آنها تمرکز کرد. در ادامه به معرفی این عوامل می پردازیم.

محتوای قوی، خلاصه و جامع. سرعت بالای لود سایت، زیبایی بصری، استفاده از تصویر و فیلم در صفحات، به کاربردن لینکهای کاربردی و درست و بجا، تولید بک لینک برای سایت، تمرکز بر موضوع اصلی صفحه و عدم عنوان کردن مسائل غیرمرتبط و. عواملی هستند که در سئوی سایت شما و حضور در صفحه اول گوگل تاثیر بسزایی دارند.

تبلیغات در گوگل

شرکت گوگل برای آن دسته از سایتهایی که در صفحه اول گوگل حضور نداشته بازدید آنها کم است ابزاری معرفی کرده که با استفاده از آن ضعف سئوی خود را جبران کرده و با پرداخت هزینه به گوگل حضور موثری در صفحه اول داشته و به جذب مشتری بپردازند. اینکه گوگل ادوردز چیست و چگونه کار میکند بحث مفصلی دارد که در وبلاگ مسترادز به طور کامل شرح داده شده است. اما اگر به بخواهیم به اختصار توضیح دهیم باید بگوییم که تبلیغات کلیکی و پرداختی در گوگل با نام گوگل ادوردز انجام می شود که در طی آن سایتها با ایجاد اکانت گوگل ادوردز و شارژ اکانت (که معمولا بصورت دلار حواله انجام می شود) در واقع به گوگل اعلام میکنند که با وجود ضعف در سئو حاضر به پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل جهت حضور در صفحه اول هستند.


مسترادز گوگل ,صفحه ,حضور ,سایت ,ادوردز ,تبلیغات ,گوگل ادوردز ,گوگل حضور ,پرداخت هزینه ,صورت میگیرد ,بهینه سازی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لایت مد - مد و لباس | دکوراسیون | آرایش و زیبایی | آموزش فدک بوک تدریس اعلام اطفاء حریق گرمایش برودت پارس sse7en دانلود آهنگ جدید ، اخبار ورزشی ، دانلود فیلم گروه آموزشی صدرا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تفریحات سالم 3 گالری عکسهای امین غـــلامـيــاري دفتر نقشه برداری متنی ادبی درباره یک صبح سرد برفی زمستانی جواب سوالات کتاب ریاضی امتحانی جویا مجد نوشته کریم کرمی درس آزاد فارسی پنجم فرهنگ بومی 1 جفایا.سیبا جان آقای خزابلی شماره خونه 2421152 هستش شماره خودم هم 091411076 93 ممنون میشم ازتون اینترنت هم قطع شده انشالله براتون جبران میکنم. دانلودترانه دخترتپولی بازی الکس مرکر 3 خبرهادرباره ي تلگرام داستانی از ادبیات فارسی که با عث تغییر جامعه شده هست چه ارتباطی بین درخت کتاب را بنویسید ۳ مورد باشد